DSP’den Anlamlı Ziyaret.

DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat ÖZBİLGE, beraberinde Parti Meclisi üyeleri, Nursel KIZILIRMAK ve Tuğçe TEKÇE ile birlikte, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Merkezinde, Başkan M. Şükrü Tandoğan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

Böylesine anlamlı bir ortamda bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren ÖZBİLGE, Ülkemizin son derece kritik bir dönemden geçtiğini, ulusal birlik ve beraberliğimize en çok ihtiyaç duyduğumuz bir süreci yaşadığımızı ifade etti. ÖZBİLGE sözlerini, Türkiye’nin komşuları ile iyi ilişkilere dayanan bölge merkezli sıfır sorunlu bir dış politikaya ihtiyacı olduğunu, inançlara saygılı laiklik anlayışının, Karma Ekonomik Sistemin, üretimin önemini belirterek sürdürdü. ÖZBİLGE, Kamuda liyakatın ve denetimin şart olduğunu da belirterek, her türlü sömürüye karşı yurttaşlarımızın güvenini kazanmış olan Demokratik Sol Parti Ülkemizin aydınlık geleceğinin güvencesidir dedi. Kamuda dürüstlük ve şeffaflığın mutlaka sağlanması gerektiğini de ifade ederken tüm yurttaşlarımızı, kucaklamaya hazırız diye sözlerini sürdürdü. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Em. Piyade Albay M. Şükrü TANDOĞAN da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, ülke genelinde yapmış oldukları etkinlikleri ve yaşanan tarihsel süreçleri anlatarak, sözlerini Muharip Gazilerimizin sorunlarını ve isteklerini dile getirerek sürdürdü.

Daha sonra dernek özel defterini imzalayan ÖZBİLGE ve beraberindeki Parti Meclisi üyeleri Kıbrıs Barış Harekatının fotoğraflarının bulunduğu sergiyi de gezdiler.

[tie_slideshow]

[tie_slide] Slide 1 |  [/tie_slide]

[tie_slide] Slide 2 |  [/tie_slide]

[/tie_slideshow]