DUYURULAR

Demokrat Parti’nin DSP Ziyareti

Demokrat Parti Genel Başkanı sayın Gültekin UYSAL, DSP Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

UYSAL, beraberinde kendisine eşlik eden Genel Başkan Yardımcıları Bülent ŞAHİNALP, Muhammed KELLECİ, Genel İdare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Dursun AKDEMİR ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Cahit KARAKUŞ ile birlikte, Rahşan ECEVİT’in vefatı dolayısıyla taziye ve aynı zamanda, 15 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşen 11. Olağan Kurultayı sonrası yeniden Genel Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı AKSAKAL’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.Görüşmede; ülke sorunları, dış politikadaki gelişmeler ve siyaset kurumunun bugün içinde bulunduğu koşulların demokratik bir yapıya kavuşturulması konusunda yapılabilecekler üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Özellikle siyasi partilerin hazine yardımından hakça yararlandırılması üzerine bir fikir birliğinin oluştuğu görüşmede önümüzdeki süreçte bu yöndeki çalışmaların çeşitlendirilmesi ve etkili bir mücadelenin sürdürülmesi görüşü ortaya konuldu.

Ziyarette DSP Genel Sekreteri Müzeyyen OKUR, Genel Başkan Yardımcısı İbrahim YUMUŞAK ve Hasan ERÇELEBİ ile Genel Sekreter Yardımcısı Özen ŞENYİĞİT hazır bulundular.

Diğer Haberler

DSP Başkanlık Kurulu’ndan Asgari Ücret Açıklaması

DSP Başkanlık Kurulu Genel Başkan Önder AKSAKAL başkanlığında toplandı. Türkiye ve dünya gündemine ilişkin konuların …