DUYURULAR

Aksakal: Değerlerimizi asla sokakta bırakmayız

DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’ün Şişli için hazırladığı proje tanıtım toplantısına katılan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, “DSP kurulduğundan beri kadir kıymet bilen bir partidir. Değerlerimizi asla ve asla sokakta bırakmayız” ifadelerini kullandı.

Sarıgül’ün DSP’nin efsane belediye başkanı ve Şişli’nin değişmez belediye başkanı olduğunu söyleyen Aksakal, “DSP kurulduğundan beri vatanı için, milleti için ve bayrağı için siyaset yapmış kadir kıymet bilen bir partidir. Değerlerimizi asla ve asla sokakta bırakmayız. Sarıgül’ün projeleri çok değerli ve Türkiye’nin dört bir yanından örnek alınabilecek projeler olduğunu söyleyebilirim. DSP, her zaman üretken olan bir partidir. Sadece ekonomi de değil, tarımda hayvancılıkta da başarılı üretken bir partidir. Sadece dış siyasette değil yerel yönetimlerde de başarılı, üretken bir partidir” şeklinde konuştu.

CUMHURİYET DEĞERLERİ YOK EDİLDİ

‘17 yıldır bütün cumhuriyet kazanımlarımızı, değerlerimizi yok ettiler’ diyen Aksakal, konuşmasına şu şekilde devam etti: “Sadece iktidar değil, çapsız muhalefette bu değerlerimize sahip çıkamadı. Bu yüzden seçim bildirgemizin en önemli projesi cumhuriyet kenttir. Bu projeye bu yüzden bu ismi verdik. Birbirimizi, çevreyi, doğayı ve insanı sevemez hale geldik. Hatta bir kısmı ülkeyi sevemez hale geldi ve ülkenin bölünmesi için çalışır hale geldi. Sayın Sarıgül’ümüzün paylaşacağı bu güzel projelerle cumhuriyetimizi, Atatürk’ümüzü ve tam bağımsız Türkiye idealinin gelişmesi için Atatürk’ün emanet ettiği genlerimiz ile el ele, kol kola omuz omuza yürüyeceğiz. Bu güzel projelerin oluşumunda emek harcayan tüm bilim adamlarına, tüm çalışma arkadaşlarıma ve bütün bu çalışmalarda bulunan değerli il başkanıma teşekkür ediyorum.”

 

Diğer Haberler

“Gündemi Kaybeden Her Şeyi Kaybedecektir!”

DSP Genel Başkanı AKSAKAL, İstanbul İl Örgütü ile video konferans yoluyla bayramlaştı. Konuşmasına iyi bayramlar …