DUYURULAR

DSP Genel Başkanı ÖNDER AKSAKAL’ın BAYRAM MESAJI

Bayramlar, milletlerin çeşitli vesilelerle toplumsal coşkularını, sevinçlerini, mutluluklarını, ulusal birlikteliklerini güçlendirmek için vesile kıldıkları kutlamalardır.

Türk milleti de;  var oluşundan bu yana birçok bayramı kendi kültürüne, inancına ve milli değerlerine uygun şekilde yaşamakta ve yaşatmaktadır.

Ne yazık ki, son yıllardaki bayramlarımızın hiç birinde coşkuyu, sevinci, mutluluğu yaşayamadığımız gibi, ulusal birliğimizi de artık koruyamaz hale getirildik.

Bu güzel ülkenin her köşesi bir cennet parçası iken, şimdi neresinde ne zaman ne olacağı belirsiz, kimin nerede başına ne geleceğinden habersiz yaşadığı bir cehennem ortamına mahkûm edildik.

Bu durumu kabullenmemiz mümkün değildir.

Türkiye, Türk Milletinindir!

Bu toprakları “vatan” kılan ecdadımızın mirası, kendi vatanına hayrı dokunmamış hainlerin ve hayırsızların sığınma yeri olamaz. Buna asla izin veremeyiz!

Bu mübarek günde herkes iyi bilmelidir ki, Türk Milletine kendisinden başka dost yoktur!

Yüce Türk Milleti’nin ve gerçek Müslümanların; sevginin, sevincin, mutluluğun, huzurun hakim olduğu gerçek Bayramlara erişmesini gönülden diliyor, bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramını kutluyorum.

Check Also

DSP Lideri AKSAKAL’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı.

DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için bir mesaj yayınladı. AKSAKAL’ın …