DUYURULAR

DSP 26.Dönem Milletvekilliği Aday Listesi

DSP, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimde Yüksek Seçim Kurulu’na teslim ettiği milletvekili listesi

DEMOKRATİK SOL PARTİ

26.Dönem Milletvekilliği Adayları

ADANA

1 YASAR SEVİK – MALİ MÜŞAVİR

2 YÜKSEL CAN MENGÜÇ – BAĞIMSIZ DENETÇİ

3 REMZİ ZEREN – EMEKLİ

4 TÜLAY AKSU – EV HANIMI

5 İLKAY BULDU – SERBEST

6 İSMET ÖZCAN – EMEKLİ

7 AYSENUR MELİS ÖRGEN – HALKLA İLİŞKİLER

8 CUMALİ GÜMÜS – SERBEST

9 AYHAN ÖZÜSAĞLAM – EMEKLİ

10 CUMALİ BARAN – TEKNİSYEN

11 ALİ SARDASLAR – SERBEST

12 SERİFE AKKURT – ÇİFTÇİ

13 MUSTAFA YILMAZ – SERBEST

14 SEFA AĞIZLIYÜZ – ÇİFTÇİ

ADIYAMAN

1 ZEKİ BOYRAZ – EMEKLİ MEMUR

2 ÜZEYİR YILDIRIM – ESNAF

3 İBRAHİM DURMAZ – ESNAF

4 UĞUR BİLİR – SERBEST

5 BÜLENT SARMAK – EMEKLİ

AFYONKARAHİSAR

1 ŞERAFETTİN ERDİNÇ ÖZDİL – MALİ MÜŞAVİR

2 MURAT KARANFİL – İŞÇİ

3 TANER KUTLU – MİMAR

4 MAHMUT BAYRAM – ZİRAAT TEKNİKERİ

5 ERHAN DEMİR – SERBEST

AĞRI

1 YADİKAR BENLİ – İNSAAT

2 HAKAN BULDU – SERBEST

3 HASAN ÖZMEN – MUHASEBECİ

4 HAKAN DEMİR – EMEKLİ

AMASYA

1 HÜSEYİN YAYLICIOĞLU – SERBEST

2 AHMET HİDAYET BEKTAS – MALİ MÜŞAVİR

3 MUSTAFA KEMAL BİNİCİ – SERBEST

ANKARA 1.BÖLGE

1 HASAN ERÇELEBİ – ÖĞRETİM ÜYESİ

2 MEHMET NECATİ UTKAN – BÜYÜKELÇİ

3 HASAN UĞURTÜRK – TEKNİKER

4 İBRAHİM HALİL YUMUSAK – YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

5 SIDIKA TUBA KUYUMCU TAVACI – MEDYA PLANLAMA YÖNETİMİ

6 HAKAN ALAN – SERBEST

7 OSMAN ÇALISKAN – ÜNİVERSİTE

8 KUBİLAY ÇEPE – EMEKLİ

9 EMİNE GÜZİN KIRAN – EMEKLİ

10 NESE TANATMIS – MADEN MÜHENDİSİ

11 SERHAD KARALÜK – SERBEST

12 BARIS SELVİ – MUHASEBECİ

13 TÜLAY KANDEMİR – MUHASEBECİ

14 HASAN KAYA – ASTSUBAY

15 SATI GENÇAY – İŞÇİ

16 AYSE BÖLÜKBASI – MUHASEBECİ

17 PINAR GÜNAYDIN – GIDA MÜHENDİSİ

18 ABDULCELİL OLGAÇ – LABORANT

ANKARA 2.BÖLGE

1 MÜZEYYEN OKUR – ÖĞRETMEN

2 HİKMET AYDEMİR – MUHASEBECİ

3 GÜNAY ALÇIĞIR – VETERİNER

4 NURSEL KIZILIRMAK – YÖNETİCİ

5 TUĞÇE TEKÇE – KAMU YÖNETİMİ

6 EREN KILIÇ – ESNAF

7 NAİL SERDAR – EMEKLİ

8 EMİN DEMİR – KİMYA MÜHENDİSİ

9 MÜZEYYEN DEMİRKAYA – EV HANIMI

10 HACI KEMAL KOÇER – MALİ MÜŞAVİR

11 YÜKSEL CEBE – EMEKLİ

12 SEYLA UYDAN – SERBEST

13 MEHMET ÖNDER – ÖĞRETMEN

14 EHTER SUİÇMEZ – SERBEST

ANTALYA

1 METİN OKTAY – EMEKLİ

2 AHMET ÇAKMAK – İŞLETMECİ

3 GÜLTEKİN ZORLU – İNSAAT MÜHENDİSİ

4 DEMET DASİK – TURİZMCİ

5 ZEYNEP ÇAKAL – İŞLETMECİ

6 SABİHA YILMAZ – EV HANIMI

7 TARIK DOĞAN – TEKNİKER

8 BÜNYAMİN SÖYLEMEZ – İNSAATÇI

9 MERAL ER – MALİ MÜŞAVİR

10 MELAHAT ÜNER – MALİ MÜŞAVİR

11 METİN ÖZYURT – TİCARET

12 EKREM BOZKURT – BİLGİ-İSLEM

13 EKREM OĞUL – BİLGİSAYARCI

14 ERDOĞAN ER – SERBEST

ARTVİN

1 NİHAT USTA – İNSAATÇI

2 METE KARA – İŞÇİ

AYDIN

1 CAN KARABULUT – GAZETECİ

2 ZİYA KESKİN – İŞLETMECİ

3 HAYRULLAH SUSAR – ESNAF

4 KEMAL CEM PÜLTEN – GAZETECİ

5 SEVİNÇ ARIKAN – EV HANIMI

6 BÜLENT CÜNLÜ – SERBEST

7 MAKBULE TOPCU – EV HANIMI

BALIKESİR

1 ÖNDER İRİCE – EMEKLİ

2 YUNUS EMRE ERGAMALIOĞLU – TV PROGRAMCISI

3 HASAN ATMACA – TURİZM

4 HALİL İBRAHİM KİLCİ – EMEKLİ

5 MURAT ÖZCAN – SERBEST

6 OKAN ÜNALIR – AHÇI

7 DİLEK YAZICILAR – EV HANIMI

8 HÜSEYİN BAYRAM – EMEKLİ ÖĞRETMEN

BİLECİK

1 YAKUP KALMUK – ESNAF

2 GÜLDANE ABAY – EV

BİNGÖL

1 ABDULKERİM ÖZDEMİR – EMEKLİ

2 ÜMİT AYHAN – ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

3 HÜSEYİN KADIOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

BİTLİS

1 ORHAN YESİLYURT – EMEKLİ

2 ORHAN ERTEN – ÇİLİNGİR

3 DEVRİM SARI – EMEKLİ

BOLU

1 NURHAN BASOĞLU – İŞ ADAMI

2 DİDEM GÜNAYDIN – EV

3 AYHAN DURSUN – İŞÇİ

BURDUR

1 TEOMAN TOYMAN – VETERİNER

2 ALAETTİN KAYA – İŞÇİ

3 CAFER CEYLAN – EMEKLİ

BURSA

1 HÜSEYİN KUL – SANAYİCİ

2 AHMET MURAT ÖZBİLGE – EKONOMİST

3 NURİ UZEL – MALİ MÜŞAVİR

4 HİLMİ KÜÇÜK – ORMAN MÜHENDİSİ

5 NECMETTİN SENGÜL – İŞ VE YEREL YÖNETİM UZMANI

6 GÜLDEREN ÖZDEMİR – EMLAKÇI

7 FATİH DÜNDAR GÜREL – DOKTOR

8 AHMET OLCAY AKINCI – BÜRO YÖNETİCİSİ

9 RAMAZAN HALAÇ – EMEKLİ

10 NİLAY ASLAN – İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

11 MEFAİL POR – TEKNİSYEN

12 CEVDET SÜNGER – EMEKLİ

13 NİHAT YÜKSELEN – MUHASEBECİ

14 CEVAT ERKUL – HAYVANCILIK

15 MURAT SAĞDUYU – İNSAAT MÜHENDİSİ

16 NURGÜL YALIN – SERBEST

17 DAVUT GÜRCAN – SERBEST

18 MUHSİN USANMAZ – EMEKLİ

ÇANAKKALE

1 UFUK CANKAYA – GENEL MÜDÜR

2 GÜRLER ÇETİN – ESNAF

3 AYDENİZ TASOVA – SERBEST

4 ALİ AYDEMİR – İŞÇİ

ÇANKIRI

1 NAMIK KAYA – TEKNİSYEN

2 MUTLU KEMERHAN – KUAFÖR

ÇORUM

1 EJDER ONURSAL – İŞLETMECİ

2 RECEP KESER – EMEKLİ

3 TARIK KOÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

4 MEVLÜT OCAK – TİCARET

DENİZLİ

1 SEVGİ KIYAK – HEMSİRE

2 VOLKAN ÇOBANOĞLU – BANKACI

3 ABDÜLBAKİ YILDIZ – ESNAF

4 NURİ YASİN MERCAN – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

5 SÜLEYMAN ÖZGE – İŞÇİ

6 AHMET UYSAL – EMEKLİ

7 ENDER ÖZKAN – GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

DİYARBAKIR

1 ALİ ARTUN – İŞ ADAMI

2 ABDULVAHAP AYKAÇ – İŞ ADAMI

3 YAHYA ADİK – İŞ ADAMI

4 MUSTAFA ÖZAY – TEKNİKER

5 ALİ YUSUF ERASLAN – ÖZEL GÜVENLİK

6 NECATİ SEYHOĞLU – TEKNİKER

7 MEHMET EROĞLU – ESNAF

8 HAFİZE YILDIRIM – EV HANIMI

9 SELİM TÜRKOĞLU – SERBEST

10 KADRİYE BULDU – MÜDÜR

11 HÜSEYİN TASKIN – ESNAF

EDİRNE

1 HÜSEYİN DERTOP – MALİ MÜŞAVİR

2 REMZİ ISIKTAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

3 METİN YILMAZ – EMEKLİ

ELAZIĞ

1 İLHAN BEKTAS – TURİZMCİ

2 ADİL DURDU – SERBEST

3 MEHMET GÜRBÜZ – GAZETECİ

4 UFUK BAĞAN – GAZETECİ

ERZİNCAN

1 MEHTAP SADİ – YÖNETİCİ ASİSTANI

2 ZİLFİKAR KARATAS – MALİ MÜŞAVİR

ERZURUM

1 RAMAZAN SOLMAZ – EMEKLİ

2 YAVUZ ERTÜRK – GAZETECİ

3 DİLEK DENGİZEK ERSANAL – YÖNETİCİ

4 İBRAHİM SEVİM – SERBEST

5 HANİFE NESLİHAN SARAÇOĞLU BAYKARA – EV HANIMI

6 SENEM GÜRBÜZ – EV HANIMI

ESKİŞEHİR

1 DİLARA TAMBOVA – SERBEST

2 RAGIP CENGİZ – MALİ MÜŞAVİR

3 HÜDAVER BEKLER – ESNAF

4 ERTUĞRUL CANTÜRK – EMEKLİ

5 AHMET SAKTANLI – EMEKLİ BANKACI

6 NECDET YILMAZ – ZİRAAT TEKNİKERİ

GAZİANTEP

1 ERCAN SAHAN – MALİ MÜŞAVİR

2 HASAN KAHRAMAN – SİGORTACI

3 REMZİ BÜYÜKNACAR – EMEKLİ

4 MUSTAFA İNCEARIK – ELEKTRİKÇİ

5 SABRİ GÜLOĞLU – SERBEST

6 ALİ TEZOSANIR – TEKNİKER

7 CEVDET OĞUZ – TEKNİSYEN

8 MEHMET METİN BALTA – EMEKLİ

9 AYDEMİR AYTAS – SERBEST

10 HÜSEYİN MERT TASKIN – İŞLETMECİ

11 RAMAZAN KILIÇ – SERBEST

12 KÖKSAL GÖK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

GİRESUN

1 İBRAHİM SERDAR ORAL – İŞADAMI

2 HÜSEYİN SAYGILI – EMLAKÇI

3 RAMAZAN ÇATAL – SEBEST

4 ORHAN PATAN – ESNAF

GÜMÜSHANE

1 CİHAN YILMAZ – SERBEST

2 SONER ALPAT – İŞÇİ

HAKKARİ

1 TURGUT ALTINOK – EMEKLİ

2 SABAN TOPSAKAL – ESNAF

3 BARIS KAPDAN – SERBEST

HATAY

1 ALİ BIKMAZ – MUHASEBECİ

2 MUSTAFA KEMAL CANKILIÇ – DİPLOMAT

3 ÖZEN AKSAKAL ATALAY – EMEKLİ

4 SELAMİ GÖRDEBİL – ÇİFTÇİ

5 LEYLA CAN HAKLI – EV HANIMI

6 MUSTAFA KEMAL TEKİN – İKTİSATÇI

7 SİBEL KÜÇÜKKAPDAN – YÖNETİCİ

8 SERİFE AKKURT – ÇİFTÇİ

9 SEMAYE DEMİR – EV HANIMI

10 NERİMAN YILDIZSOY – EV KADINI

ISPARTA

1 ALİ RIZA YILMAZ – EMEKLİ

2 BAYRAM İSTANBUL – ESNAF

3 OSMAN ALPER KIZILTUĞ – SERBEST

4 KADİR UĞUR YILMAZ – SERBEST

MERSİN

1 EMRAH KÜÇÜKKAPDAN – İKTİSATÇI

2 LEVENT DAKİKA – MALİ MÜŞAVİR

3 TURGUT ÖZDEMİR – ESNAF

4 AYTEN SAHİN – KAMU YÖNETİMİ UZMANI

5 NAZAN AKTOLUN – EV HANIMI

6 MUHİTTİN OKTAR – EMEKLİ

7 DURMUS ALİ AK – ÇİFTÇİ

8 HÜSNÜ OKAN ÖZLÜ – SATIŞ DANIŞMANI

9 ZÜLBİYE AKARPINAR – YASAM KOÇU

10 ARİF ÇOKKUYKULU – MEKANİK USTASI

11 NURAN DALYAN – EV HANIMI

İSTANBUL 1. BÖLGE

1 MASUM TÜRKER – YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

2 AYSE JALE AĞIRBAS – ANTROPOLOG

3 MUSTAFA ASLAN – TİCARET

4 ISIN AKBALA – TİCARET

5 MEHMET YASAR AHİ – MİMAR

6 CENGİZ SEPKİN – DOKTOR

7 HÜSEYİN EKİCİ – MALİ MÜŞAVİR

8 MERYEM TEKİN – EV HANIMI

9 MUSTAFA KETENCİ – MÜTEAHHİT

10 KENAN AYKUT YAVUZ – REKLAMCI

11 AYSENUR ALTAN – ÖĞRETMEN

12 ATA CAN BEKTAS – AVUKAT

13 AYLİN AÇAR – SERBEST

14 ORHAN ISINAY – İŞLETMECİ

15 MURTAZA SASA – SATIŞ SORUMLUSU

16 CEVAT ANTEPLİ – ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ

17 MEHMET YANÇ – ÖĞRETMEN

18 ÖZNUR TAKUS – İŞLETMECİ

19 AHMET ALVER – TİCARET

20 UĞUR BÜYÜK – LOJİSTİK

21 MERYEM KÜÇÜKKAYA – MUHASEBECİ

22 PERİHAN URSAN – MALİ MÜŞAVİR

23 SELAMİ ÖZSOY – EMEKLİ

24 İBRAHİM UYSAL – EMEKLİ

25 YASEMİN KARAKAYA – SEKRETER

26 ALİ CAN – TÜCCAR

27 AHMET GÜZEL – EMEKLİ

28 AYSE NURDAN OKAN – EV HANIMI

29 HASAN PEHLİVAN – EMEKLİ

30 BERRİN AKAR – EV HANIMI

31 MİNE ÇIRAK – EV HANIMI

İSTANBUL 2. BÖLGE

1 MEHMET ÖNDER AKSAKAL – İNSAAT MÜHENDİSİ

2 ERDOĞAN SİNCER – EMEKLİ

3 NESRİN ALTIN – MALİ MÜŞAVİR

4 ZAFER GÜLER – YÖNETİCİ

5 MAHİR YILDIRIM – AVUKAT

6 YUSUF KELPETİN – ESNAF

7 SÜKRÜ YILMAZ – MALİ MÜŞAVİR

8 İBRAHİM BAYRAKTAR – EMEKLİ

9 ERDOĞAN TÜLÜMENLER – SANAYİCİ

10 ERDEM ÇAĞLAR – AVUKAT

11 BEKİR YEKTA SENOL – SERBEST

12 ERDEM DERELİ – İŞLETMECİ

13 RECEP SASMAZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

14 FATMA SOLAKOĞLU – FİZİKÇİ

15 MURAT KURTUL – BİLİŞİM

16 SUAT BAHÇEKAPILI – ÖĞRETMEN

17 FAİK KAYA – SERBEST

18 SÜLEYMAN SARGIN – EMEKLİ

19 ZEYNEP BASOĞLU SEYİTOĞLU – HUKUKÇU

20 AYNUR KUKUL – EV HANIMI

21 İBRAHİM MACUNLAR – SERBEST

22 SİBEL ULUDAĞ – SEKRETER

23 NECİP SANCAR – EMEKLİ

24 GÜNAY GÜL – TEKNİSYEN

25 İPEK YÜKSEK – TASARIMCI

26 MUAMMER MELİH CİVELEK – SERBEST

İSTANBUL 3. BÖLGE

1 MUAMMER AYDIN – AVUKAT

2 HÜSEYİN MERT – İŞLETME MÜHENDİSİ

3 MEHMET SİNAN ASKIN – EKONOMİST

4 ÇİĞDEM MERCAN – EĞİTİMCİ

5 İSA SAHİN – ÖĞRETMEN

6 KAMİL SEFA AYKAÇ – GAYRIMENKUL DANISMANI

7 MEVLÜT YALÇIN – MAKİNA MÜHENDİSİ

8 TAYFUN DALYAN – TEKSTİL MÜHENDİSİ

9 ERSAN YILMAZ – MALİ MÜŞAVİR

10 ZEKİ ÖZKAN – MALİ MÜŞAVİR

11 ZAFER KAPDAN – SERBEST

12 CEMİL BİLGİÇ – TEKSTİLCİ

13 CEM ATAS – AVUKAT

14 SADELİ DİNÇ – FİNANS DANISMANI

15 OĞUZ GÜRALP – İŞLETMECİ

16 ERGÜN AYDINLIK – REKLAMCI

17 HASAN MURAT SARIÇOĞLU – HUKUK ASİSTANI

18 AYHAN TASKIN – MÜTEAHHİT

19 BELGİN DEMİR – EV HANIMI

20 ESAT ALPER HATİPOĞLU – BANKACI

21 ARİFA YILDIZ – EV HANIMI

22 SEVİM YILMAZ – OPTİSYEN

23 MELAHAT OĞRAS – EV HANIMI

24 İSMET DELİBALTA – EMEKLİ

25 TANER BİNGÖL – SERBEST

26 TEKİN TÜL – GÜVENLİK

27 ÖMER CEYLAN – SÖFÖR

28 İBRAHİM BARAZİ – SERBEST

29 SERAP ÇAKIN – BANKACI

30 GÜLÜMSER ERASLAN – EV HANIMI

31 SALİH KOCATÜRK – SERBEST

İZMİR 1.BÖLGE

1 ONUR İSTE – AVUKAT

2 ABDULAZİZ SİMDİ – EMEKLİ

3 BERKAN YILGÖR – SANAYİCİ

4 HÜSEYİN KİREÇ – VETERİNER

5 GÜNGÖR DEMİRKAYA – TERZİ

6 RECEP SIRRI AĞAÇDEVİREN – TÜCCAR

7 SAVAS MEMİŞ – SERBEST

8 MUSTAFA ERBAY – ESNAF

9 BEKİR ÇETİN – ÇİFTÇİ

10 HASAN AYKAN ÇETİN – SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSİ

11 ONAY ALİ ONMUS – SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSİ

12 MEHMET SEREF ÜZÜM – TEKNİSYEN

13 MUSTAFA DURMAZ – SERBEST

İZMİR 2.BÖLGE

1 SELÇUK KARAKÜLÇE – VETERİNER

2 ÖZER İŞÇİ – İŞ ADAMI

3 HAYAL HEPAKTAN – KİMYA MÜHENDİSİ

4 MELEK ÇAĞIRTEKİN – EV HANIMI

5 İDRİS AĞAOĞLU – EMEKLİ

6 MEHMET EMİRCAN – SERBEST

7 YUNUS EMRE ÖZGÜN – SERBEST

8 HÜLYA GÜLAY – HALKLA İLİŞKİLER

9 SÜLEYMAN SENCAN – ESNAF

10 İSMAİL UYAR – EMEKLİ

11 RECAİ KADIOĞLU – SERBEST

12 AHMET ÖZERİ – ESNAF

13 RECEP ÖZDİLEK – SERBEST

KARS

1 GAZANFER SEYHAN – MALİ MÜŞAVİR

2 MUHAMMER KILIÇ – KALİTE GÜVENCE UZMANI

3 MEHMET KIRICI – SERBEST

KASTAMONU

1 İSMAİL DAYI – EMEKLİ

2 FİRDEVS EKİZ – EV HANIMI

3 KADRİYE MICIK – ESNAF

KAYSERİ

1 ÇETİN UÇAR – YÖNETİCİ

2 HÜSEYİN YILDIRIM – SERBEST

3 HÜSEYİN TÜRÜT – ÇİFTÇİ

4 VASFİ GÜREL – EMEKLİ MEMUR

5 MEHMET YİĞİT – ESNAF

6 EROL UYANIK – ÇİFTÇİ

7 FATMA ALTINOK – KAMU YÖNETİMİ UZMANI

8 MERAL ORAL – EV HANIMI

9 ÜMİT KARABULUT – SİTE GÖREVLİSİ

KIRKLARELİ

1 GÜRAY TOPAÇ – TİCARET

2 MEHMET ALTINAY – TEKNİSYEN

3 ORHAN ALTIN – İNSAAT MÜHENDİSİ

KIRSEHİR

1 ABBAS DENİZ – ZİRAAT MÜHENDİSİ

2 CENGİZ ULUSOY – MAKİNA MÜHENDİSİ

KOCAELİ

1 MERAL UÇARI – SOSYOLOG

2 SELMAN GÜRPINAR – AVUKAT

3 BERNA METİNGÜ – PSİKOLOG

4 ÇETİN TÖNGEL – DANISMAN

5 YÜGEDAY ÇAĞLI BAKAN – MALİ MÜŞAVİR

6 MURAT ZORLU SÖNMEZ – GÜMRÜK KOMİSYONCUSU

7 OKTAY ÖNER – SOSYOLOG

8 İBRAHİM EKSİ – EMEKLİ

9 SABAN ESEN – ÇİFTÇİ

10 RECEP KESKİN – EMEKLİ

11 MİNE SAHİN – EĞİTMEN

KONYA

1 VELİ KARADEMİR – MÜTEAHHİT

2 PAKİZE GÜLERAY – İŞLETMECİ

3 ALİ DEMİREL – SERBEST

4 MUSTAFA TERLEMEZ – ESNAF

5 SÜLEYMAN ÇETİN – SERBEST

6 EMEL UZHAN – EV HANIMI

7 SEYİT MEHMET UYAN – SERBEST

8 MUSTAFA AYHAN – SERBEST

9 HASAN ALİ KUNT – SERBEST

10 SERAP SAHİN – SERBEST

11 RASİM AYDOĞDU – SERBEST

12 ALİ ONAY – TEKNİKER

13 RAMAZAN AKMAN – SERBEST

14 MUSTAFA OFLAZ – SERBEST

KÜTAHYA

1 İCLAL NİMSİ – ÖĞRETMEN

2 BAHREN DİKER – BANKACI

3 GÜLTEKİN DEMİR – İŞÇİ

4 MUSTAFA AKIN – İŞÇİ

MALATYA

1 BURHAN TELLİ – MUHASEBECİ

2 İBRAHİM CANPOLAT – ÇİFTÇİ

3 NURİ KORKMAZ – SERBEST

4 HANİFE HAYIR – ESNAF

5 METE KARADOĞAN – SERBEST

6 SUAT GÜL – SERBEST

MANİSA

1 MESUT ÖZTÜRK – SERBEST

2 MEHMET GÜNDÜZ – EMEKLİ

3 GÜLAY GÖNÜL – EV HANIMI

4 TANIK CEVHER – EMLAKÇI

5 MEHMET CANPOLAT – İŞÇİ

6 TÜLİN ÖZ – EV HANIMI

7 ESREF YILMAZ – ESNAF

8 AHMET TURGUT – EMEKLİ

9 SELİN ÇETİN – İLAÇ MÜMESSİLİ

KAHRAMANMARAŞ

1 GÜLAY İNAN – MALİ MÜŞAVİR

2 MEHMET KENGER – ÇİFTÇİ

3 HİKMET KİRPİKSİZ – ÖĞRETMEN

4 HATİCE DEMİRSOY – EV HANIMI

5 SEYFETTİN KOL – TERZİ

6 HAKAN ÇENGEN – SERBEST

7 REMZİ KUZU – SERBEST

8 ALİ KARAKOYUN – ESNAF

MARDİN

1 İSMAİL YAĞCI – EMEKLİ

2 GÜVEN GÜNİNDİ – REKLAMCI

3 MEHMET YÜKSEL – MALİ MÜŞAVİR

4 AHMET ÖZDİL – ÇİFTÇİ

5 UMUT SALTA – EMLAK DANISMANI

6 ÖZNUR AYDIN – SİGORTACI

MUĞLA

1 AHMET NUR CEYLANLI – ECZACI

2 EROL DOLU – GAZETECİ

3 GÖNÜL KAHRAMAN – ZİRAAT TEKNİKERİ

4 SEMRA YALAVUÇ – TERZİ

5 AKİF ÖZTÜRK – MALİ MÜŞAVİR

6 ARZU DURMAZ – YÖNETİCİ

MUŞ

1 HÜSEYİN SAFA DAĞLI – ÖĞRETMEN

2 FATİH YANIK – SERBEST

3 METİN ALPAT – İŞÇİ

NEVŞEHİR

1 YÜKSEL ERDOĞAN – MALİ MÜŞAVİR

2 NEFİBE ÖZÇELEBİ – MALİ MÜŞAVİR

3 AYDA NUR GÜL – HALKLA İLİŞKİLER

NİĞDE

1 HİKMET KABUK – YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

2 HALİL ELFAS – İŞÇİ

3 İSMAİL BOZKURT – SERBEST

ORDU

1 KEZBAN SÖNMEZ – YÖNETİCİ

2 HAYATİ SÖNMEZ – TEKNİSYEN

3 VEYSEL ARAÇ – ESNAF

4 MEHMET BASTÜRK – EMEKLİ

5 ÖZGEN AKBAS – İŞÇİ

RİZE

1 EMİNE ÖZGÜN – EV HANIMI

2 MUSTAFA ÇAP – TEKNİKER

3 MEHMET YILMAZ – TEKNİKER

SAKARYA

1 NECATİ EKER – MUHASEBECİ

2 NURHAYAT ÖZDEMİR – ÖĞRETMEN

3 ALİ SAİT ÇATAR – MALİ MÜŞAVİR

4 İSMAİL KAYA – KİMYA MÜHENDİSİ

5 ÖNDER YILDIRIM – METALURJİ VE MLZ. MÜHENDİSİ

6 FİKRET İP – ÇİFTÇİ

7 GÜLTEN SERT – MUHASEBECİ

SAMSUN

1 ÖZKAN GÜNEYOĞLU – YÖNETİCİ

2 GÜLER ÇAYIRÇÖREK – TİCARET

3 NİYAZİ ODABAS – İŞLETMECİ

4 CEMALETTİN ÖNGÖR – MALİ MÜŞAVİR

5 NURİ ALTIN – EMEKLİ

6 AYDIN ERGÜN – MALİ MÜŞAVİR

7 DURSUN GÜNEY – SERBEST

8 KADRİYE YURDAKUL – İŞÇİ

9 ÖNDER ÖZKAN – İŞÇİ

SİİRT

1 FETHİ İLHAN – ESNAF

2 ERCAN AKSOY – SERBEST

3 AYDIN TÜRKER – GAZETECİ

SİNOP

1 DAVUT ÇALHAN – EMEKLİ

2 NECATİ YILDIRIM – İŞÇİ

SİVAS

1 BAYRAM İĞDELİ – MALİ MÜŞAVİR

2 GÜRSEL DURMAZ – SERBEST

3 HARUN KARADAĞ – İŞÇİ

4 RECEP BOZDAĞ – ESNAF

5 ENGİN ÇAMOĞLU – EMEKLİ

TEKİRDAĞ

1 CENAB ERSÖZ – HARİTA KADASTRO MÜHENDİSİ

2 OZAN KURAL – YÖNETİCİ

3 ENVER KAYA – ÇİFTÇİ

4 ÇİĞDEM AKINCIBASI – PAZARLAMA

5 FATİH GÜNİNDİ – REKLAMCI

6 TANER ÖZER – SERBEST

TOKAT

1 MURAT ALTUNDAĞ – SERBEST

2 CELAL SAN – MUHASEBECİ

3 NURETTİN DEMİR – EMEKLİ

4 AYSEL KOÇ – SERBEST

5 METİN AVCULAR – ÇİFTÇİ

TRABZON

1 NACİ YILMAZ – İŞ ADAMI

2 HADİYE SOLMAZ – MUHASEBECİ

3 EKREM ESKİ – İŞÇİ

4 FATMA ÖZTÜRK – EV HANIMI

5 ÜCEL ÖZTÜRK – ESNAF

6 MURAT YILDIZ – MAKİNA RESSAMI

TUNCELİ

1 MUTLU KOPARANOĞLU – SERBEST

2 BURAK BAYAM – İNSAAT MÜHENDİSİ

ŞANLIURFA

1 İBRAHİM SARAÇ – SERBEST

2 FATMA KIRMIZI – ÖĞRETİM ÜYESİ

3 MEHMET EMİN TAS – MÜTEAHHİT

4 ÖMER FARUK ALMAS – MUHASEBECİ

5 NETİCE KAYA – EV HANIMI

6 NUR DURAK – SERBEST

7 NABİ KORKUNÇ – MUHASEBECİ

8 MUSTAFA ÖLMEZ – SERBEST

9 KENAN KAYA – MUHASEBECİ

10 ÖMER MALKOÇ – İŞÇİ

11 AYDIN UZUN – İŞÇİ

12 NAİL SERDAR – EMEKLİ

UŞAK

1 HASAN HÜSEYİN ALÇILIOĞLU – MUHASEBE

2 MEHMET ÖZDEMİRÇELİK – EMEKLİ

3 ERBİL DEMİR – SERAMİK

VAN

1 RAGIP HAZAR – DİŞ DOKTORU

2 YUSUF KUKUL – AVUKAT

3 BERKER BOSTANCI – MALİ MÜŞAVİR

4 ORKUN ALDANMAZ – SÖFÖR

5 AYHAN YILDIZ – SERBEST

6 HAYRETTİN ÖZGENÇ – EMEKLİ

7 TÜRKAN KARAMOLLAOĞLU – EV HANIMI

8 EMRE TÜRKELİ – SERBEST

YOZGAT

1 TEKİN ORUÇ – SERBEST

2 KENAN FATİH ERDAĞI – ÖĞRETMEN

3 SÜKRAN ÖZKAN – ÖZEL GÜVENLİK

4 MUSTAFA KARAGÖZ – İŞÇİ

ZONGULDAK

1 MUSTAFA TİMUR – İŞÇİ

2 SERCAN GÜNARSLAN – EMLAK MÜŞAVİRİ

3 NUSRET SARI – EMEKLİ

4 SÜLEYMAN BOSNAK – SERBEST

5 BEYHAN BASOĞLU – MUHASEBECİ

AKSARAY

1 MUSTAFA TOSUN – İŞÇİ

2 SEVİL TIRANK – EV HANIMI

3 ADNAN DÖKMEZ – SERBEST

BAYBURT

1 ERKAN ORCAN – EMEKLİ

2 CEYHUN TİREK – İŞÇİ

KARAMAN

1 AYHAN KARADEMİR – MÜTEAHHİT

2 SİNAN DOĞAN – ESNAF

KIRIKKALE

1 SEDAT YALÇIN – TİCARET

2 TÜLAY ÖZMEN – EV HANIMI

3 SELAHATTİN ÇOLAKOĞLU – İŞÇİ

BATMAN

1 BİRKAN DURAN – YÖNETİCİ

2 AHMET MORTEPE – ESNAF

ŞIRNAK

1 RUHİ SANER – ESNAF

2 ALİ GÜNEŞ – ÖĞRETMEN

BARTIN

1 YUSUF VATAN – EMEKLİ

2 BÜLENT YAĞCİ – PAZARLAMA MÜDÜRÜ

ARDAHAN

1 NESİM PAKIR – AKADEMİSYEN

2 BİRGÜL DEMİR – İŞÇİ

IĞDIR

1 MEHMET DASCI – EMEKLİ ÖĞRETMEN

2 NURTEN DEMİR – PAZARLAMA

YALOVA

1 CEMAL BAYRAM – ÖĞRETMEN

2 MUSTAFA TOPÇU – EMEKLİ

KARABÜK

1 MURAT SEREF – EMEKLİ

2 İHSAN KARTAL – ESNAF

KİLİS

1 MEHMET CAHİT BAYRAM – DİŞ HEKİMİ

2 SEFA ÖZCAN – SERBEST

OSMANİYE

1 FERAMUZ KABALCI – EMEKLİ

2 CEMAL KINIS – MUHASEBECİ

3 ABDULLAH GÜZEL – EMEKLİ

4 NURİ ÖZKARA – TEKNİKER

DÜZCE

1 AHMET KELES – EMEKLİ ÖĞRETMEN

2 HİCRAN TOHUMCU – ÖĞRENCİ

3 BEKİR YILDIZ – İŞÇİ

Dr. MASUM TÜRKER

GENEL BAŞKAN

Check Also

AKSAKAL Bayramlaşmada Konuştu: “Kanunsuzluk Ve Keyfiyet Topluma Kanıksatılıyor!”

DSP Genel Merkezinde Kurban Bayramı için bayramlaşmalar yapıldı. DSP Genel Başkanı Önder AKSAKAL saat 14:00’de …